-->

Захар Беркут дивитися онлайн #420

Reply to this topic Post new topic

Author Content

Member
Posted at 19h15 on 30 Mar 21
by williamwew

Захар Беркут дивитися онлайн #420

Дивитися фiльм Захар Беркут

У "Захарі Беркуті" можна побачити карпатське озеро Синевір, оповите туманами, гори і селище Тухля, де живуть горді мешканці Карпат.

Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. "Я люблю історію. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Ти ніби розумієш, що «їхнє» притягнули за вуха, що все зроблено шаблонно, незграбно. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив. Якщо ви читаєте нас, якщо вам подобається та ви цінуєте те, що ми робимо, – пропонуємо вам вступити до спільноти Mind.

Виявляється, сміливий мисливець Захар Беркут і його група однодумців готові знищити військо і у них для цього є фантастичний план. Напевно, банально не вистачило коштів. Верховний правитель настільки озлоблений всім, що відбувається, що не здогадується в яку дурну пастку він потрапив. До зйомок долучився і Голівуд. Патріотизм картини помірний і доречний. «Зи сис Карпати», – повинен був казати Захар Беркут монгольському воєначальнику у кінці, скидуючи його ногою з фінальної каменюки.

Це не деменція. Далі: ми аж надто часто підносимося до неба і літаємо над Карпатами. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога. Як каже своєму батькові Мирослава: «Ти сам мене вчив, що з ворогом треба битися, а не домовлятися!» Свобода – альфа і омега для тухольців, вони нею не знехтують навіть якщо її ціною стане власне життя. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. “Хороший, атмосферний, якісний історичний фільм. Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс.

"Відтворити природу - це найскладніше завдання. І ця ущелина стала для мене найважчою та цікавою роботою. Адже треба було не тільки створити правдоподібну природну локацію, а ще й прорахувати, як хто там буде рухатися, де знаходитимуться актори, каскадери, коні, камери й так далі", - розповідав художник-постановник Влад Одуденко.

Теги: фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут онлайн Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості кіно

Post on the forum is only allowed for members with active accounts. Please login or register to post.